Послуги

CENTER ECM

Кейси і практика сотень проектів ECM лежать в основі продуманих технологій впровадження та надання комплексу послуг. Бізнес-консалтинг є запорукою того, що ECM-система стане інструментом підвищення ефективності бізнесу.

Детальніше...

Для підтримки будь-якої ECM/BPM системи в працездатному стані і для підвищення ефективності її роботи необхідно регулярно проводити діагностику загального стану системи.

Детальніше...

Вибір і придбання системи електронного документообігу (класу ECM) - це тільки перший крок на шляху побудови електронного документообігу в організації. Перш ніж система запрацює і реально почне приносити ефект, має бути пройдено процес впровадження.

Детальніше...

Портал є ефективним бізнес-інструментом для управління розподіленими інформаційними ресурсами і сприяє вирішенню безлічі завдань. 

Детальніше...

Якісне навчання співробітників - це необхідна умова для успішного впровадження і подальшого розвитку будь-якої інформаційної системи. Саме тому нами проводяться авторські курси навчання роботі з ECM/BPM системою.

Детальніше...

З метою скорочення витрат та заощадження часу на пошук відповідних фахівців, доцільно скористатися послугою аутсорсингу фахівців з ECM/BPM систем.

Детальніше...

Якісні послуги підтримки - це гарантія стабільного функціонування і успішного розвитку інформаційної системи.

Детальніше...

Зростаюча популярність аутстаффінгу обумовлена цілим рядом переваг, які забезпечують сучасний стиль ведення бізнесу.

Детальніше...