Аутсорсинг

Послуги з аутсорсингу спеціалістів

З метою скорочення витрат та заощадження часу на пошук відповідних фахівців, доцільно скористатися послугою аутсорсингу фахівців з ECM/BPM систем.

Наша компанія надає послуги з аутсорсингу висококваліфікованих програмістів, аналітиків, проектних менеджерів, фахівців-консультантів для вирішення завдань замовника, на підставі його вимог і характеру виконуваних робіт.

Про послугу

На сьогоднішній день керівники та власники бізнесу розуміють, що чим вужче спеціалізація спеціаліста, тим вища його компетентність. Професіоналізм такого фахівця не викликає сумнівів. Але, найчастіше, для підприємств середнього і малого бізнесу, наявність такого фахівця в штаті є дорогим задоволенням. І тут на допомогу вступає таке поняття як «аутсорсинг».

На сьогоднішній день послуги з обслуговування, супроводу, підтримки і розвитку ECM систем стають все більш затребуваними. Однак такі послуги можуть вимагати значних людських, часових і фінансових ресурсів.

Щоб скоротити витрати і заощадити час на пошук відповідних фахівців, доцільно скористатися послугою аутсорсингу фахівців з ЕСМ систем.

Аутсорсинг (від англ. Outsourcing - використання зовнішнього джерела / ресурсу) - передача організацією, на підставі договору, певних бізнес-процесів або виробничих функцій на обслуговування іншій компанії, що спеціалізується у відповідній області.

Вартість послуги

Вартість послуги розраховується індивідуально для кожного клієнта виходячи з кількості наданих співробітників, обсягу завдань, компетенції співробітників, індивідуальних вимог замовника, обраного формату співпраці.

Споживачі послуги аутсорсингу

 • Компанії - споживачі технічної підтримки

  Компанії, яким необхідна постійна технічна підтримка і/або розвиток будь-якої з пропонованих нами ЕСМ систем, доробка, оновлення, супровід, обслуговування та проведення будь-яких інших робіт і надання послуг.

 • Компанії, що ініціюють проект впровадження

  Компанії, яким потрібна допомога в реалізації проектів. Наші фахівці можуть брати участь у тимчасових проектах компаній-замовників. Така послуга може підійти компаніям, у яких не вистачає програмістів, консультантів з ЕСМ систем для проведення проекту своїми силами або в штаті зовсім відсутній відповідний співробітник.

Переваги аутсорсингу фахівців від нашої компанії

 • Кваліфікація

  Високий рівень кваліфікації співробітників, які надаються замовнику в рамках даної послуги.

 • Відповідальність

  Передача відповідальності і ризиків за виконання робіт. Під час надання послуг аутсорсингу компанія-виконавець має певні юридичні зобов'язання, підкріплені договором на надання послуг. У договорі чітко прописані параметри і норми обслуговування - закріпити такі норми щодо власних співробітників вкрай складно.

 • Вартість і якість

  Завжди можна знайти необхідну кількість персоналу необхідної кваліфікації для вирішення будь-яких ваших завдань, пов'язаних із запропонованими нами ЕСМ системами. У команди, яка спеціалізується на аутсорсингу ЕСМ, завжди більше знань і практичного досвіду, ніж у будь-якого окремого співробітника, а тому і ефективність роботи при аутсорсингу буде значно вище.

 • Гарантії

  Наша компанія надає описані в договорі послуги з аутсорсингу, навіть якщо співробітник-виконавець не зможе вийти на роботу, при цьому компанія підбере відповідну заміну на час відсутності співробітника.

Все включено

Передаючи нам функції з управління Вашою інформаційної системою, Ви отримуєте:

 • Економію коштів

  Вартість послуг аутсорсингу набагато нижче, ніж витрати на побудову власної структури. Із зарплати власних співробітників Ви зобов'язані відраховувати податки і сплачувати внески до фондів. Вартість послуг аутсорсингу є Вашими витратами і скорочує оподатковувану базу.

 • Постійну безвідмовну роботу

  Власним працівникам Ви зобов'язані надавати щорічну відпустку і оплачувати лікарняні листи, ми ж забезпечуємо постійну присутність на Вашому майданчику нашого фахівця.

 • Економію часу

  Підбір та утримання кваліфікованих кадрів - непросте завдання, що вимагає часу і зусиль менеджерів по персоналу. Фахівці, необхідні Вам прямо сьогодні, вже є у нас і готові приступити до роботи.

Бажаєте дізнатися більше?

Ми надамо максимум інформації щодо будь-яких Ваших питань.

Зв'язатися з нами

Онлайн семінар

15.01.2019

Управляємо відрядженнями в Contentum

Детальніше

Ми в соціальній мережі