Новини і події

CENTER ECM

Новий погляд на бізнес-процеси від Company Group «Center ECM»

У Києві пройшла щорічна конференція PHARMA & FMCG. На ній виступила з доповіддю Олена Олішевська, голова правління Групи компаній «Центр компетенцій ЄСМ». Вона розповіла про концепцію процесного управління організацією за допомогою BPM, його ефективності і результатах. «Наприклад, після впровадження BPM в компані Siemens продуктивність праці персоналу збільшилася на 20-25%. Вартість архівного зберігання електронних документів стала на 80% нижче в порівнянні з вартістю зберігання паперових архівів, прискорилися роботи процесів на 30% », – зазначила Олена.

Також під час виступу Олена акцентувала увагу на кейсах і досвіді застосування ЄСМ і BPM у провідних фармацевтичних корпораціях світу і України.

Крім того був представлений стенд компанії, на якому учасники заходу мали змогу познайомитися з успішними кейсами провідних гравців ринку «вживу», а також пройти експрес-аналіз ефективності процесів своїх компаній. Стенд компанії викликав жвавий інтерес в учасників заходу, так як став майданчиком спілкування.

Конференція зібрала провідних топ-менеджерів з різних сфер бізнесу. Слухачам було презентовано 12 кейсів для успішної трансформації роботи своїх компаній вже завтра..

Більш детально про захід можна почитати тут.

Center ECM