Новини і події

CENTER ECM

Основним завданням була автоматизація процесів планування, контролю та звітності маркетингових активностей

Groupe SEB — міжнародна компанія з 150-річною історією. У портфелі Groupe SEB більше двадцяти престижних і успішних брендів у багатьох країнах світу.

Groupe SEB — світовий лідер у виробництві і продажу посуду і дрібної побутової техніки. У рамках проекту пройшла автоматизація процесів планування маркетингових активностей, їх узгодження, ведення звітності, документальної підтримки активностей. А також підготовки та формування планової та позапланової звітності.

Модуль «Маркетингова активність» складається з наступних етапів:

  • «Створення маркетингової активності».
  • «Узгодження маркетингової активності».
  • «Зміна узгодженої маркетингової активності».
  • «Скасування узгодженої маркетингової активності».
  • «Внесення фактичних даних маркетингової активності».
  • «Формування позапланового звіту» квартального звіту з маркетингових активностей».
  • «Формування квартального звіту з маркетингових активностей».

Які результати отримав Замовник?

Для Замовника важливо було організувати прозорий процес планування, організації, узгодження (з урахуванням costs), проведення та контролю результатів маркетингових активностей відповідно до перспективного маркетинг-плану на рік. Оскільки в рамках маркетингової активності народжується величезна кількість документів, які вимагають своєї обробки, дотримання плану-графіка платежів, контролю узгодження і підписання документів. Також модуль передбачає контроль обробки паперових документів. Величезним його плюсом став аналітичний блок формування аналітики та звітності.

«Це був один з найцікавіших і комфортних проектів. Ключовими факторами успіху стали: гостра необхідність, орієнтація на результат всієї спільної команди проекту, методологія впровадження Scrum. Проект був реалізований за рекордні 3 місяці. Неймовірно приємно бачити як модуль успішно функціонує в супер і гіпермаркетах (Non-food) України», — зазначила Олена Олішевська, голова правління Групи компаній «Центр компетенцій EСМ» .

Center ECM