Новини і події

CENTER ECM

Компанії CENTER ECM та Intecracy Deals стали партнерами з метою популяризації електронного документообігу в Україні. В рамках співпраці система зовнішнього юридично значущого електронного документообігу DEALS буде інтегрована в рішення компанії CENTER ECM та стане доповненням, тобто складовою частиною ЕСМ/ВРМ систем.

У результаті, клієнти компанії CENTER ECM зможуть скористатися комплексним рішенням для оптимізації та автоматизації бізнесу і максимально перевести паперову роботу з контрагентами в електронний вигляд.

Система зовнішнього юридично значущого електронного документообігу DEALS працює, зокрема, у вигляді веб-сервісу, який розміщено за адресом dealssign.com. Будь-яка компанія або фізична особа-підприємець можуть скористатися сервісом та з його допомогою впровадити у себе електронний документообіг в декілька кліків.

Довідка про Intecracy Deals

Intecracy Deals входить в консорціум IT компаній Intecracy Group та займається просуванням зовнішнього юридично значущого електронного документообігу в Україні. Компанія розвиває та впроваджує в приватних компаніях та державних підприємствах систему зовнішнього юридично значущого електронного документообігу DEALS.

Center ECM