Новини і події

CENTER ECM

Модуль «Управління відрядженнями» дозволить їх планувати, спростить організацію і процес закриття

Groupe SEB - міжнародна компанія з 150-річною історією. У портфелі Groupe SEB більше двадцяти престижних і успішних брендів в багатьох країнах світу. Groupe SEB - світовий лідер у виробництві і продажі посуду і дрібної побутової техніки.

Основне завдання команди GC «Center ECM (Україна)» - автоматизація процесу планування, узгодження відряджень, а також підготовки їх звітності в системі управління бізнес-процесами CONTENTUM. 

ЕСМ CONTENTUM дозволяє перейти від інструкцій безпосередньо до планування, виконання та контролю, що допомагає управляти ефективністю діяльності компанії.

Цілі впровадження модуля «Заявки на Відрядження»:

  • Уніфікувати процес створення і узгодження відряджень в Groupe SEB.
  • Отримати механізм контролю процесу проведення відряджень.
  • Знизити загальний час на планування та узгодження відряджень.
  • Зробити прозорий процес узгодження відряджень.
  • Організувати прозорий процес звітності за відрядження.

Зокрема, в модулі «Заявка на Відрядження» автоматизуються бізнес-процеси зі створення картки відрядження з покроковим внесенням планових даних по ній: узгодження, внесення фактичних даних і формування звітності. Крім того, Модуль передбачає створення обов'язкових документів по відрядженню: «Наказ», «Авансовий звіт» і їх підписання в системі шляхом нанесення електронно-цифрового підпису (ЕЦП).

Модуль «Заявка на Відрядження» складається з наступних етапів:

  • «Створення / редагування картки Відрядження».
  • «Узгодження Відрядження».
  • «Внесення фактичних даних».
  • «Узгодження звіту по відрядженню».

Модуль «Управління відрядженнями» став наступним кроком автоматизації наскрізних процесів в Groupe SEB. Замовник уже понад рік успішно використовує модулі «Управління Контрагентами» і «Управління Договорами».

«Виклик сьогодення - максимально піти від довгої і складної обробки і друку документів, - зазначила Олена Олішевська, глава правління Групи компаній «Центр компетенцій ЄСМ ». - Groupe SEB (Україна) динамічна і дуже сучасна компанія, яка аналізує, усвідомлює і управляє викликами сучасного ринку. Завданням проекту було візуалізувати, оптимізувати, контролювати процеси управління відрядженнями. У результаті проекту Замовник отримав інструмент безпаперового прозорого управління відрядженнями - від заявки до оплати витрат. Це перший Замовник, який весь процес роботи з відрядженнями перевів в безпаперовий вид, використовуючи ЕЦП ».

Посилання на публікацію в ЗМІ

Center ECM