Новини і події

CENTER ECM

На сьогодні у Замовника реалізовано 3 функціональних модуля у 31 країні

Група компаній «Альпен Фарма» (Alpen Pharma Group) була створена у 1997 році. Її основним профілем є промоційна-дистриб'юторська діяльність, а також виробництво і просування лікарських засобів.

На старті проекту Alpen Pharma Group була представлена ​​в 24 країнах, а на сьогоднішній день їх вже 31. 

У рамках проекту GC «Center ECM (Україна)» впровадила корпоративну систему для модулів: «Управління Співробітниками», «Управління відрядженнями», «Управління Закупівлями». На теперішній час ведуться роботи з розвитку, як нових модулів, так і кожного з вище представлених.

Які результати отримає Замовник?

Модуль "Управління Співробітниками":

 • Єдиний реєстр всіх співробітників Групи компаній в розрізі країн і ієрархії.
 • Інтеграції з системами ERP-класу (в тому числі з 1С для країн СНД).
 • Автоматизований процес створення, редагування, тимчасової відсутності, скасування виходу, звільнення співробітника, організація виходу нового співробітника.
 • Розсилку завдань на e-mail відповідальним за підготовку робочого місця співробітника.
 • Розсилку завдань про видачу, скасування видачі і вилучення МТО (матеріально технічне забезпечення).

Модуль "Управління відрядженнями":

 • Єдиний реєстр усіх відряджень співробітників Групи компаній.
 • Універсальний процес узгодження відрядження і її результатів для всієї Групи компаній.
 • Автоматичне формування документів для організації відрядження і звітності по відрядженню для кожної країни, згідно з її законодавством.

Модуль "Управління Закупівлями":

 • Єдиний реєстр всіх контрагентів Групи компаній.
 • Автоматизований процес створення, редагування і реєстрації Контрагента.
 • Єдиний реєстр усіх заявок на закупівлю Групи компаній.
 • Автоматична агрегація і узгодження заявок на закупівлю за категоріями, типами витрат, продуктам, бізнес-юнитам, країнам.
 • Інтеграція з системою бюджетування.
 • Автоматизований процес створення, редагування, узгодження заявки на закупівлю в рамках країни і глобальної закупівлі.

Олександр Ліцінгер, Chief Financial Officer (CFO) (Швейцарія, Берн): "Якщо говорити про партнерство і великі проекти, то до моменту початку спільної роботи з «ECM Center (Україна)» у нас, на жаль, накопичився не тільки позитивний досвід роботи з розробниками програмного забезпечення у Східній Європі. Звичайно, чудові розробники є. Але вміння розробити цікавий алгоритм і здатність створити з прототипу надійний продукт, що працює, і впровадити його у замовника - це не одне і теж. І саме тут «ECM Center (Україна)» показав себе чудово: тут вміють слухати і чути, розуміють наші запити і, як наслідок, ефективно і результативно супроводжують наші спільні проекти".

Олена Олішевська, Голова Правління GC «ECM Center (Україна)»: "Alpen Pharma Group» знаковий для нас Клієнт з європейським менеджментом і своїми традиціями. Співпраця з Alpen Pharma Group навіть не проект. Це скоріше партнерство, в якому виграють обидві сторони. Це шлях ідентифікації «больових точок» і спільних пошук їхнього вирішення. Впевнена - попереду у нас ще багато цікавих завдань".

Вікторія Лікарчук, Керівник Проекту GC «ECM Center (Україна)» прокоментувала: "Нашому Замовнику була необхідна єдина централізована система управління коштами, процесами та даними всієї Групи компаній. Ми її створили і допомогли поглянути на його бізнес "з висоти пташиного польоту", а за необхідністі - заглибитися до найдрібніших його складових. Наша система об'єднала співробітників, відділи та нації, що перевело роботу Групи компаній на новий глобальний рівень".

Center ECM