Новини і події

CENTER ECM

Замовнику провели в Україні автоматизацію модуля «Управління договорами»

Groupe SEB - міжнародна компанія з 150-річною історією. У портфелі Groupe SEB більше двадцяти престижних і успішних брендів в багатьох країнах світу. Groupe SEB - світовий лідер у виробництві і продажу посуду і дрібної побутової техніки.

Дмитро Новокрещенов, ІТ Менеджер Groupe SEB Ukraine розповідає: «Ми раді, що не помилилися під час вибору системи і інтегратора з оптимізації внутрішніх бізнес-процесів. Компанія «Center ECM» виступила не тільки інтегратором, а і проявила професійні партнерські якості, а також застосувала Best Practice на практиці і в процесі автоматизації. Проект пройшов якісно і швидко, відповідно до заявлених термінів. Проектна команда показала високий рівень відповідальності і професіоналізму під час проектування та імплементації системи. На мій погляд, саме ці якості команди є запорукою успішного проекту».

За умовами клієнтського договору GC «Center ECM (Україна)» здійснила Замовнику поставку ECM CONTENTUM і провела навчання співробітників компанії за курсам: «Базові можливості системи», «Адміністрування системи». Крім того, вже завершено навчання всіх ключових користувачів роботі з модулем «Управління Договорами».

В рамках проекту були реалізовані роботи з впровадження декількох функціональних подмодулей: «Управління Договорами», «Управління Договірними Документами», «Управління базою Контрагентами». Також з'явився контроль термінів, сум, етапів роботи з договорами / договірними документами та контроль доручень.


Цілі впровадження функціонального модуля «Управління договорами»:

  • Отримати механізм створення і контролю процесу узгодження договорів;
  • отримати механізм створення і контролю процесу узгодження Договірних документів (ДД);
  • знизити загальний час на створення (створення за шаблоном) і узгодження договорів / ДД;
  • створити єдину базу зберігання Договорів / ДД;
  • створити механізм роботи і управління базою Контрагентів.

Які результати отримає Замовник: 

• Скорочення тривалості підготовки і узгодження договорів / ДД;

• підвищення рівня відповідальності за роботу з Договорами / ДД і контролю виконання в установлений строк;

• зменшення часу пошуку договорів і супутніх договірних документів;

• сформовано реєстр і архів Договорів / ДД в єдиній базі;

• сформована база Контрагентів.

Олена Олішевська, Глава правління GC «Center ЄCM» прокоментувала: «Спільним рішення з Замовником було обрано варіант реалізації best-practices. Це дозволило нам в найкоротші терміни (2,5 місяці) провести весь комплекс проектних робіт. Це був один з найшвидших і інтенсивніших проектів, що дозволило Замовнику отримати швидкий і повноцінний результат».

Center ECM