Новини і події

CENTER ECM

На заході спікери розповідали про організацію зовнішнього електронного документообігу з контрагентами на платформі он-лайн сервісу Deals. 

Зокрема, директор Intecracy Group Олександр Вернигора пояснив можливості для партнерів і дилерів, які надає співробітництво з Intecracy Group в рамках поширення і просування на українському ринку системи зовнішнього електронного документообігу Deals. Остання є невід'ємною складовою для повноцінного переведення компаній і державних органів на електронний документообіг. 

Детальніше: CG «Center ECM» взяла участь у конференції партнерів консорціуму Intecracy Group

«Інновації в медицині – здоров'я нації» – маштабний комплексний захід інноваційної спрямованості галузі охорони здоров'я України. Він об'єднує науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров'я.

У Форумі взяло участь понад 35 країн, 400 компаній, 15 000 фахівців, 950 доповідачів експертів охорони здоров'я. У його рамках було проведено 95 науково-практичних заходів та майстер-класів.

 

Світовому ринку СЕД вже більше 20 років. Весь його шлях розвитку умовно можна поділити на 3 етапи: СЕД, ЄСМ і BPM. За ці роки виділилися світові лідери, з'явилися і успішно розвиваються нові технологічні платформи.

Детальніше: Аналітика від CG «Center ECM»: світові тенденції на ринку електронного документообігу

Новий погляд на бізнес-процеси від Company Group «Center ECM»

У Києві пройшла щорічна конференція PHARMA & FMCG. На ній виступила з доповіддю Олена Олішевська, голова правління Групи компаній «Центр компетенцій ЄСМ». Вона розповіла про концепцію процесного управління організацією за допомогою BPM, його ефективності і результатах. «Наприклад, після впровадження BPM в компані Siemens продуктивність праці персоналу збільшилася на 20-25%. Вартість архівного зберігання електронних документів стала на 80% нижче в порівнянні з вартістю зберігання паперових архівів, прискорилися роботи процесів на 30% », – зазначила Олена.

Детальніше: Трансформація та прискорення робочих процесів на 30%

Основним завданням була автоматизація процесів планування, контролю та звітності маркетингових активностей

Groupe SEB — міжнародна компанія з 150-річною історією. У портфелі Groupe SEB більше двадцяти престижних і успішних брендів у багатьох країнах світу.

Groupe SEB — світовий лідер у виробництві і продажу посуду і дрібної побутової техніки. У рамках проекту пройшла автоматизація процесів планування маркетингових активностей, їх узгодження, ведення звітності, документальної підтримки активностей. А також підготовки та формування планової та позапланової звітності.

Детальніше: CG «Center ECM» запустила модуль у міжнародній компанії «Group SEB Україна»

Модуль «Управління відрядженнями» дозволить їх планувати, спростить організацію і процес закриття

Groupe SEB - міжнародна компанія з 150-річною історією. У портфелі Groupe SEB більше двадцяти престижних і успішних брендів в багатьох країнах світу. Groupe SEB - світовий лідер у виробництві і продажі посуду і дрібної побутової техніки.

Основне завдання команди GC «Center ECM (Україна)» - автоматизація процесу планування, узгодження відряджень, а також підготовки їх звітності в системі управління бізнес-процесами CONTENTUM. 

ЕСМ CONTENTUM дозволяє перейти від інструкцій безпосередньо до планування, виконання та контролю, що допомагає управляти ефективністю діяльності компанії.

Детальніше: GC «Center ECM» проводить запуск модуля в компанії Groupe SEB в Україні

В Україні продовжує простежуватися зміна принципів і методів управління компаніями

За результатами 2018 року, драйверами розвитку ринку ECM/BPM стали фармацевтичні компанії і ритейл. Ці сегменти ринку стрімко розвиваються, зміцнюють свою присутність в нових містах, регіонах і країнах. Їхня стратегія - розвиток територій і збільшення нових точок продажів, неможлива без процесного операційного забезпечення.

Сьогодні BPM система - вже не просто робота з документами та завданнями. Це система управління контентом всередині процесів. 

Детальніше: Аналітика від GC «Center ECM»: тенденції на ринку ECM у 2018 році

Компанії CENTER ECM та Intecracy Deals стали партнерами з метою популяризації електронного документообігу в Україні. В рамках співпраці система зовнішнього юридично значущого електронного документообігу DEALS буде інтегрована в рішення компанії CENTER ECM та стане доповненням, тобто складовою частиною ЕСМ/ВРМ систем.

У результаті, клієнти компанії CENTER ECM зможуть скористатися комплексним рішенням для оптимізації та автоматизації бізнесу і максимально перевести паперову роботу з контрагентами в електронний вигляд.

Система зовнішнього юридично значущого електронного документообігу DEALS працює, зокрема, у вигляді веб-сервісу, який розміщено за адресом dealssign.com. Будь-яка компанія або фізична особа-підприємець можуть скористатися сервісом та з його допомогою впровадити у себе електронний документообіг в декілька кліків.

Довідка про Intecracy Deals

Intecracy Deals входить в консорціум IT компаній Intecracy Group та займається просуванням зовнішнього юридично значущого електронного документообігу в Україні. Компанія розвиває та впроваджує в приватних компаніях та державних підприємствах систему зовнішнього юридично значущого електронного документообігу DEALS.

На сьогодні у Замовника реалізовано 3 функціональних модуля у 31 країні

Група компаній «Альпен Фарма» (Alpen Pharma Group) була створена у 1997 році. Її основним профілем є промоційна-дистриб'юторська діяльність, а також виробництво і просування лікарських засобів.

На старті проекту Alpen Pharma Group була представлена ​​в 24 країнах, а на сьогоднішній день їх вже 31. 

У рамках проекту GC «Center ECM (Україна)» впровадила корпоративну систему для модулів: «Управління Співробітниками», «Управління відрядженнями», «Управління Закупівлями». На теперішній час ведуться роботи з розвитку, як нових модулів, так і кожного з вище представлених.

Детальніше: Company Group «Center ECM» впровадила в Alpen Pharma Group систему BPM-класу

Замовнику провели в Україні автоматизацію модуля «Управління договорами»

Groupe SEB - міжнародна компанія з 150-річною історією. У портфелі Groupe SEB більше двадцяти престижних і успішних брендів в багатьох країнах світу. Groupe SEB - світовий лідер у виробництві і продажу посуду і дрібної побутової техніки.

Дмитро Новокрещенов, ІТ Менеджер Groupe SEB Ukraine розповідає: «Ми раді, що не помилилися під час вибору системи і інтегратора з оптимізації внутрішніх бізнес-процесів. Компанія «Center ECM» виступила не тільки інтегратором, а і проявила професійні партнерські якості, а також застосувала Best Practice на практиці і в процесі автоматизації. Проект пройшов якісно і швидко, відповідно до заявлених термінів. Проектна команда показала високий рівень відповідальності і професіоналізму під час проектування та імплементації системи. На мій погляд, саме ці якості команди є запорукою успішного проекту».

Детальніше: GC «Center ЕCM» впровадила бізнес-модуль в холдингу ТОВ «Груп СЕБ Україна»