Мета & Цілі & Місія

CENTER ECM

Зміни, які ми вносимо у роботу наших клієнтів, постійно трансформують їхній внутрішній бізнес-простір. Для реалізації наших можливостей ми використовуємо наше найцінніше досягнення: досвід та новаторський дух. 

Мета

Щорічно велика кількість компаній західної та східної Європи користується системами та послугами від CENTER ECM, що в свою чергу, допомагає їм забезпечити автоматизацію бізнес-процесів та побудувати якісний та сучасний документообіг.

Як лідер у галузі інтеграції та впровадження платформ класу ЕСМ/ВРМ, наша мета - забезпечити світ затребуваними брендами, надати послуги найвищої якості, які безумовно створять максимально комфортний бізнес-клімат в управлінні діловими процесами.

Ми прагнемо надати працівникам значні можливості для роботи та розвитку, а також, як компанія, сприяємо підвищенню прибутковості інвесторів у нашому бізнесі. Ми дотримуємося найвищих стандартів для реалізації інтересів наших споживачів та наших співробітників.

Цілі

  • Бути провідною світовою компанією у притаманній нам сфері.
  • Створювати бренди, максимально спираючись на потреби клієнтів, та залучати до реалізації виключно інноваційні рішення.
  • Побудувати корпоративну культуру, яка дозволить нам формувати максимально якісні сервіси для споживачів.
  • Визначити та заохотити працівників максимально використовувати власний потенціал.

Місія

Ми прагнемо стати провідним постачальником якісних програмних продуктів і послуг в сфері бізнес-аналізу та автоматизації бізнес-процесів, завжди бути інноваційною, креативною і у певній мірі агресивною компанією, зберігаючи при цьому фінансово надійну основу.