Впровадження

Послуги з впровадження ЕСМ/ВРМ системи

Вибір і придбання системи електронного документообігу (класу ECM) - це тільки перший крок на шляху побудови електронного документообігу в організації. Перш ніж система запрацює і реально почне приносити ефект, має бути пройдено процес впровадження.

Підготовчі роботи

Найчастіше тільки використання системи електронного документообігу без зміни бізнес-процесів не дозволяє досягти бажаних результатів. Для отримання дійсно відчутного ефекту необхідно провести ряд підготовчих робіт. Частиною повномаштабного впровадження є бізнес-консалтинг, що включає дослідження і аналіз, розробку моделі «як є», оптимізацію і розробку моделі «як буде», розробку проектних рішень, пропозицій щодо використання технічних і організаційних інновацій з урахуванням предметної області і особливостей бізнесу конкретного замовника.

Бізнес-консалтинг дозволяє досягти ефекту від впровадження більш високого рівня за рахунок взаємоузгодження цілей і завдань проекту зі стратегічними цілями, завданнями бізнесу замовника і їх показниками, а не тільки виходячи з необхідності отримати локальні поліпшення і зручності для користувачів. Консалтинг проводиться не у відриві, а доповнює процес впровадження інформаційної системи. Проектні рішення закріплюються технічно в системі і організаційно в розроблених регламентах, проходять перевірку на практиці, стають невід'ємною частиною поточної діяльності підприємств.

Технологія впровадження

На основі багатого досвіду нашої компанії з впровадження систем електронного документообігу ECM класу розроблена і постійно розвивається власна технологія впровадження, що включає в себе:

 • Бібліотеку типових проектних рішень

  Велика бібліотека напрацювань нашої компанії включає бізнес-рішення практично для всіх галузей та чисельні варіанти реалізації

 • Статут проекту

  Чітку організацію управління проектом відповідно до статуту проекту

 • BPMN

  Моделювання бізнес-процесів з використанням найсучаснішої нотації BPMN

 • Навчання

  Проведення навчання користувачів по готовим курсам з наступною сертифікацією фахівців

 • Обчислюваний ефект

  Розрахунок ефективності за підсумками впровадження та позначення KPI

 • Інші опції

  Інші опції, сервіси і рішення

Варіанти впровадження

Технологія передбачає кілька варіантів організації впровадження від самостійного виконання робіт замовником на підставі методичних рекомендацій до впровадження «під ключ» фахівцями нашої компанії.

Примітка. Завдяки даній технології впровадження процес переходу організації на електронний документообіг стає більш легким і послідовним.

Результати

У результаті замовник отримує повноцінно впроваджену систему електронного документообігу (СЕД), в якій:

 • Безпаперовий документообіг

  Робота з документами та їх узгодження всередині організації ведеться тільки в електронному вигляді із застосуванням ЕЦП

 • Автоматизація керівництва

  Вище керівництво працює з документами в системі

 • Прозоре виконання

  Контроль виконавчої дисципліни здійснюється на основі даних системи

 • Максимальне покриття

  У системі працюють всі структурні підрозділи, включаючи співробітників всіх рівнів

 • Централізоване зберігання

  Створено єдине сховище електронних документів і корпоративних знань, з яким працюють всі співробітники відповідно до своїх повноважень

Бажаєте дізнатися більше?

Ми надамо максимум інформації щодо будь-яких Ваших питань.

Зв'язатися з нами

Онлайн семінар

15.01.2019

Управляємо відрядженнями в Contentum

Детальніше

Ми в соціальній мережі