Ми в пресі

CENTER ECM

В Україні продовжує простежуватися зміна принципів і методів управління компаніями

За результатами 2018 року, драйверами розвитку ринку ECM/BPM стали фармацевтичні компанії і ритейл. Ці сегменти ринку стрімко розвиваються, зміцнюють свою присутність в нових містах, регіонах і країнах. Їхня стратегія - розвиток територій і збільшення нових точок продажів, неможлива без процесного операційного забезпечення.

Сьогодні BPM система - вже не просто робота з документами та завданнями. Це система управління контентом всередині процесів. 

Детальніше: Аналітика від GC «Center ECM»: тенденції на ринку ECM у 2018 році

На сьогодні у Замовника реалізовано 3 функціональних модуля у 31 країні

Група компаній «Альпен Фарма» (Alpen Pharma Group) була створена у 1997 році. Її основним профілем є промоційна-дистриб'юторська діяльність, а також виробництво і просування лікарських засобів.

На старті проекту Alpen Pharma Group була представлена ​​в 24 країнах, а на сьогоднішній день їх вже 31. 

У рамках проекту GC «Center ECM (Україна)» впровадила корпоративну систему для модулів: «Управління Співробітниками», «Управління відрядженнями», «Управління Закупівлями». На теперішній час ведуться роботи з розвитку, як нових модулів, так і кожного з вище представлених.

Детальніше: Company Group «Center ECM» впровадила в Alpen Pharma Group систему BPM-класу

Замовнику провели в Україні автоматизацію модуля «Управління договорами»

Groupe SEB - міжнародна компанія з 150-річною історією. У портфелі Groupe SEB більше двадцяти престижних і успішних брендів в багатьох країнах світу. Groupe SEB - світовий лідер у виробництві і продажу посуду і дрібної побутової техніки.

Дмитро Новокрещенов, ІТ Менеджер Groupe SEB Ukraine розповідає: «Ми раді, що не помилилися під час вибору системи і інтегратора з оптимізації внутрішніх бізнес-процесів. Компанія «Center ECM» виступила не тільки інтегратором, а і проявила професійні партнерські якості, а також застосувала Best Practice на практиці і в процесі автоматизації. Проект пройшов якісно і швидко, відповідно до заявлених термінів. Проектна команда показала високий рівень відповідальності і професіоналізму під час проектування та імплементації системи. На мій погляд, саме ці якості команди є запорукою успішного проекту».

Детальніше: GC «Center ЕCM» впровадила бізнес-модуль в холдингу ТОВ «Груп СЕБ Україна»

Глава правления Группы компаний «Центр компетенций ЕСМ» Елена Олишевская рассказала «Контрактам» об особенностях рынка ECM в Украине, об актуальных тенденциях и перспективах развития.

К: Какие преимущества электронного документооборота в Украине Вы видите в первую очередь?

Если говорить языком масс-маркета и наших государственных органов, то это электронный документооборот. В бизнесе уже практикуется применение других терминов – это BPM-системы и ECM-системы. И ключевая разница в том, что в электронном документообороте мы управляем только документами, а в ECM-системах, в ECM- или BPM-подходе как таковом, мы управляем бизнес-процессами. При этом задействовано разное количество людей и задач, могут функционировать какие-то заметки, замечания, согласования, то есть это процессный подход с элементом управления документами. Поэтому бизнес мира, Европы и Украины, в том числе, ориентирован уже на процессные системы и механизмы управления предприятиями.

Детальніше: Компании увеличили расходы на оптимизацию бизнес-процессов в 20 раз

Эксклюзивное интервью для "Власть денег". Март 2018

Рынок ЕСМ ежегодно увеличивает свою долю на 10-11%. По словам Елены Олишевской, главы правления Company Group "ECM Center", сегодня бизнес ищет не просто поставщика услуг, а Сoach для построения, оптимизации и проектирования процессов внутри компании

Как, на ваш взгляд, изменился рынок ЕСМ в последние годы? Какие события оказали существенную роль на его трансформацию?

Сегодня рынок ЕСМ один из самых динамичных. С зарождения в 1999 году произошла смена концепций СЭД = ЕСМ = BPM = CSP. Согласно Garnter, с 2013 года рынок ЕСМ увеличивает свою долю рынка на 10-11% каждый год. На это оказывают влияние внешние и внутренние стимулы. Первые - активное развитие транснациональных корпораций, глобализация бизнеса, 3G, 4G, blockchain, SaaS, облачные решения. Они стимулируют внутренние вызовы - повышение эффективности, снижение операционных затрат, оптимизацию бизнес-процессов, соответствие нормативным требованиям и т.д.

Детальніше: Украинский  рынок ЕСМ  переходит на новый уровень

Эксклюзивное интервью для ITnews. Февраль 2018

Какие тенденции Вы могли бы отметить на ЕСМ рынке в Украине?

Украина – часть европейской бизнес среды. Поэтому у нас ощутимо прослеживается тенденция смены принципов и методов управления компаниями. На первое место выходят: проектный/процессный подход, системы постановки целей, многочисленные сервисы коллективной работы как внутри организации, так и между компаниями. 

Детальніше: Елена Олишевская, "Центр компетенций ЕСМ": "ЕСМ рынок активно трансформируется"

У Замовника впровадили систему ECM-класу DIRECTUM. В рамках п'ятирічної співпраці було проведено понад 25 інтеграцій з зовнішніми системами

Міжнародна компанія Abbott працює на ринку лікарських препаратів в більш, ніж 150 країнах світу. Вона володіє широким спектром передових рішень в області діагностики, медичних пристроїв, дитячого лікувального харчування. В Abbott працює більше 70 000 співробітників.
Впровадження системи електронного документообігу на базі ЕСМ DIRECTUM в компанії Abbott дозволило ефективно оптимізувати великий документообіг компанії. Зокрема, вирішити запити в оперативній та ефективній обробці різної документації, забезпечити конфіденційність, а також виключити втрату інформації і передачу її третім особам. Крім того, це дало можливість скоротити робочий час на пошуки документів, підвищити виконавчу дисципліну.

Детальніше: CG «Center ECM» провела масштабний проект в компанії ABBOTT