Ми - це глобальна команда досвідчених проект-менеджерів, аналітиків, розробників, дизайнерів і професіоналів інших спеціальностей, які використовуючи свій досвід та знання, генерують повний комплекс послуг по автоматизації бізнес-процесів.

Більше інформації

Фармацевтичних гігантів можливо автоматично зарахувати до лідерів автоматизації бізнес-процесів.
І в цій сфері їм допомогає і наша компанія.

Більше інформації

Приціл на автоматизацію

Сьогодні Україна підтримує світові тренди: все більше компаній проводить автоматизацію бізнес-процесів. Очевидна тенденція щодо централізації процесів, оптимізації витрат, використання новітніх технологій. Тому провідні світові та українські компанії підтримують сучасні методи роботи, які дозволяють ефективно оптимізувати різноманітні бізнес-процеси, значно заощадити кошти, а також відчутно підвищити результативність праці співробітників.
Приціл на автоматизацію
</br>
  • 30

    КРАЇН географія розміщення наших клієнтів
  • 24/7

    ЦІЛОДОБОВО надаємо підтримку нашим клієнтам
  • №1

    ІНТЕГРАТОР ECM/BPM систем на території Україні

Місія

Ми прагнемо стати провідним постачальником якісних програмних продуктів і послуг в сфері бізнес-аналізу та автоматизації бізнес-процесів, завжди бути інноваційною, креативною і в певній мірі агресивною компанією, зберігаючи при цьому фінансово надійну основу.

Більше інформації

Найближчі події

Історії успіху

Groupe SEB Ukraine

07.лют.18

Рішення про впровадження системи електронного документообігу, як нового поштовху у розвитку бізнесу, було визнано важливим відносно автоматизації роботи бізнес-процесів у компанії. Тому ще в кінці 2017 року співробітники інформаційного відділу компанії Groupe SEB Ukraine почали активно...

Детальніше...

Ми в соціальній мережі

Найкраща платформа для автоматизації бізнес-процесів та електронного документообігу

Спробуйте потужну платформу управління бізнес-процесами, яка дозволяє моделювати, контролювати і оптимізувати бізнес-процеси будь-якої складності

Рішення

Кожне бізнес-рішення це програмно-консалтинговий продукт, націлений на вирішення конкретної прикладної задачі.

Управління відрядженнями

При роботі з клієнтами та підрядниками компанія часто направляє своїх співробітників у відрядження, очикуючи отримати якісний результат від особистих зустрічей за короткі терміни. Але, як відомо, на саму організацію поїздки необхідно витратити багато зусиль - узгодити терміни і витрати, підготувати супровідну документацію, проконтролювати повернення звітних документів.

ДЕТАЛЬНО

Управління співробітниками

Персонал є одним з ключових ресурсів будь-якого підприємства, тому від грамотного управління людським капіталом багато в чому залежить ефективність роботи компанії в цілому. Рішення "Управління співробітниками" підвищує прозорість роботи з персоналом і спрощує процеси прийому на зільнення персоналу.

ДЕТАЛЬНО

Бізнес-модуль KPI

KPI – показники діяльності співробітника, підрозділу, підприємства, які впливають на досягнення операційних та стратегічних цілей компанії. KPI надають можливість здійснювати контроль ефективної активності кожного співробітника, підрозділів та компанії в цілому.

ДЕТАЛЬНО

Клієнти

Клієнти, які нам довіряють