Про компанію

CENTER ECM

Sample image

CENTER ECM - це глобальна команда досвідчених проект-менеджерів, аналітиків, розробників, дизайнерів і професіоналів інших спеціальностей, які використовуючи свій досвід і знання, генерують повний комплекс послуг з автоматизації бізнес-процесів.

Послуги нашої компанії цікаві для всієї європейської бізнес спільноти. Високий рівень фахівців компанії дозволяє втілювати в життя найскладніші проекти. Якість наших систем та послуг за понад 10 років оцінила велика кількість клієнтів корпоративного сегменту, малого та середнього бізнесу.

Ми приділяємо велику увагу тому, яку якість послуг і сервісу ми надаємо нашим клієнтам. Для нас важливо, які емоції ми залишаємо після себе. Ми прагнемо того, щоб кожен клієнт не тільки залишився задоволений нашою роботою, але і був готовий з упевненістю рекомендувати нас в майбутньому.

Цінності, як надбання в процесі нашої діяльності:

  • Ми є професійною командою і наша робота - наша улюблена справа, від якої ми отримуємо справжнє задоволення.
  • Ми маємо колосальний досвід автоматизації бізнес-процесів практично в будь-яких галузях.
  • Пропоновані нами ЕСМ/BPM системи є платформами для реалізації рішень будь-якої складності.
Наші конкурентні переваги перед іншими компаніями - це надання клієнтам сучасних систем оптимізації бізнесу як нашого власного, так ї європейського виробництва. Гармонійним доповненням є спектр послуг повного циклу щодо впровадження ЕСМ/ВРМ систем та подальшої сервісної підтримки, яка багатьом клієнтам надається в цілодобовому режимі. Олена Олішевська , Голова Правління Company Group «ECM Center»